Botki na słupku idealne na jesienne dni

przez | 22 października, 2022

botki photo

Jesień to czas, kiedy zaczynają się chłodne, deszczowe dni, a rano pojawiają nawet lekkie przymrozki. Nic więc dziwnego, że musimy wybrać na ten okres również odpowiedni strój, który zagwarantuje ogrzewanie organizmu, a jednocześnie nie będzie dla niego zbyt ciepły. W tym przypadku świetnie sprawdzają się między innymi damskie botki.

Botki na złą pogodę

Botki na słupku to bez wątpienia klasyka jesiennych, kobiecych stylizacji. Odznaczają się zabudowaną cholewką, która świetnie sprawdza się w czasie jesiennej słoty. Dobrze chroni przed małym i większym deszczem, a także ewentualnym błotem. Co więcej, zabudowane botki doskonale chronią stopy przed chłodem, zwłaszcza że sięgają nieznacznie powyżej kostki. W ten sposób gwarantują, że niezależnie od pogody, noszące je kobiety na pewno się nie rozchorują. A przynajmniej nie z powodu przemoczonych i przemarzniętych stóp.

Do wielu jesiennych stylizacji

Jesienne stylizacje często opierają się o wykorzystanie dłuższych strojów, wykonanych z cieplejszych materiałów. Wełniany sweter albo szal, dłuższy płaszcz z miękkiego materiału lub też dżinsowa spódnica maxi noszona na przemian ze spodniami to tylko niektóre elementy stroju, o których warto wspomnieć.

Do nich wszystkich botki na słupku pasują idealnie. W zestawienie ze spódnicą będą prezentować się elegancko i kobieco. W przypadku spodni dodają im uroku i podkreślają długość oraz kształt nóg. Co więcej, niezależnie od tego, z czym są zestawione, botki są po prostu niesamowicie wygodne, dzięki czemu łatwo można odbyć w nich nawet dość długą wędrówkę.