Jak ubrać się na wesele?

przez | 14 września, 2022

Kiedy otrzymuje się pocztą zaproszenie na ślub, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy jest to, w co się Pan/Pani ubierze. Chcesz wyglądać jak najlepiej, ale nie chcesz, aby panna młoda była przyćmiona. Przecież to jej wielki dzień! To w końcu jej wielki dzień! To jej wielki dzień! To jej wielkie wydarzenie! To jej wielki moment! Oto kilka pomysłów na strój dla gości na weselu.

Strój dla mężczyzn

Mężczyźni ogólnie zalecają garnitur, lub płaszcz sportowy. Jeśli ślub odbywa się w ciągu dnia, można uciec od noszenia koszuli i spodni sukienkowych. Jeśli jednak ślub odbywa się w nocy, należy rozważyć garnitur lub sportową marynarkę. Jeśli nie posiadasz żadnej z tych rzeczy, rozważ ich wypożyczenie. Pozwoli Ci to wyglądać najlepiej, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Strój gościa weselnego dla kobiet

Kobiety mają więcej opcji, gdy przychodzi czas, aby ubrać się jako goście na weselu. Zaproszenie może mówić, że wesele będzie business casual lub semi-formal. Daje to większą elastyczność w wyborze tego, co należy ubrać. Na tę okazję odpowiednia byłaby ładna bluzka/sweter w połączeniu ze spodniami lub spódnicą. Jeśli zaproszenie mówi, że ślub jest swobodny, wówczas można założyć cokolwiek się chce, pod warunkiem, że nie jest to zbyt odkrywcze lub nieodpowiednie. Sukienka letnia byłaby świetna na swobodnych letnich weselach.

Wybierając strój na wesele jako gość, należy wziąć pod uwagę porę dnia, miejsce i formalność wydarzenia. W przypadku mężczyzn zaleca się noszenie garnituru lub sportowej marynarki. Masz więcej opcji w zależności od poziomu formalności wymaganego na zaproszeniu. Niezależnie od tego, co wybierzesz, powinnaś czuć się pewnie i komfortowo, tak abyś mogła się dobrze bawić i świętować ze szczęśliwą parą! https://butiklalala.pl/sukienki-na-wesele