Chcesz wysłać paczkę do Anglii?

przez | 22 sierpnia, 2022

Wiele osób posiada obecnie bliskich w Anglii. Niestety odkąd kraj ten wyszedł z Unii Europejskiej, wysyłanie do niego paczek może być lekko utrudnione. Aby uniknąć komplikacji, najlepiej będzie skorzystać z międzynarodowej oferty Globkurier.

Dowiedz się, ile to kosztuje

Globkurier to platforma logistyczna, umożliwiająca wybór najbardziej atrakcyjnej oferty kurierskiej. Oznacza to, że wystarczy w prostym formularzu wypełnić takie dane jak adres nadania i odbioru paczki, jej waga i wymiary. Na tej podstawie zostanie dokonana szybka wycena, a także przedstawione oferty poszczególnych firm kurierskich.

Globkurier współpracuje z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami kurierskimi, więc wyboru z pewnością ci nie zabraknie. Możesz zdecydować się m.in. na usługi UPS, DPD albo TNT, a dodatkowo często możesz wybrać do nich atrakcyjne dodatkowe opcje, jak choćby podwyższone ubezpieczenie.

Atrakcyjne oferty dla firm

Jeśli chcesz wysyłać firmowe paczki Polska Anglia – Globkurier ma dla ciebie jeszcze ciekawszą ofertę! Specjalnie dla przedsiębiorców platforma logistyczna posiada atrakcyjne opcje wysyłania dużych ilości przesyłek krajowych i międzynarodowych. Z pewnością będziesz mógł w ten sposób skorzystać z jeszcze bardziej atrakcyjnego finansowania.

Niezbędne formalności

Jak już wspomnieliśmy, obecnie wysyłanie paczek do Anglii jest trudniejsze ze względu na opuszczenie Unii Europejskiej. Jednak Globkurier pomoże ci także w formalnościach, więc nie musisz się niczego obawiać.