Basen rozporowy

przez | 25 maja, 2022

Coraz więcej osób decyduje się na zakup basenów rozporowych. Wynika to przede wszystkim z jego prostego rozkładania. Ich zalet jest jednak wiele więcej. Dlaczego warto zdecydować się na basen rozporowy Bestway?

Najbardziej sprawdzony rodzaj basenu

Basen Bestway należy do tak zwanych wersji rozporowych. Wystarczy zacząć wypełniać go wodą, przez co można go szybko rozłożyć. Całość trwa wtedy niecałe 10 minut. To znaczna różnica względem basenów stelażowych. W ich przypadku trzeba męczyć się z łączeniem części. Basen rozporowy Bestway nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Sposób rozkładania jest również bezpieczniejszy dla dzieci, które mogą się tu bawić bez opieki dorosłego. Należy też wspomnieć o trójwarstwowym materiale PCW, który cechuje się dużą trwałością. W przeciwieństwie do innych basenów rozporowych – nie trzeba się tu martwić ewentualnymi dziurami, które wyleją całą wodę.

Plusy korzystania z basenu Bestway

Basen rozporowy Bestway to nie tylko łatwy montaż, gdzie trzeba wyróżnić sporo innych plusów. Przede wszystkim są to jego spore wymiary 35 × 33 × 12,5 cm. Powoduje to, że do basenu wejdzie aż 940 litrów wody. Spokojnie wystarczy to do przebywania w zbiorniku kilku osób jednocześnie. Sporym plusem jest również niewysoka waga, czyli 3,2 kilograma. Pozwala to przenosić bez problemu sprzęt, gdzie poradzą sobie nawet dzieci. Wszystko to przy wytrzymałych materiale PCW. Do zestawu dołączono kilka dodatków, żeby wspomnieć specjalną łatkę naprawczą. Umożliwia ona zatkanie dziury w razie ewentualnych problemów. Basen można wypełnić wodą w aż 90%, co jest całkiem dobrym wynikiem jak na wersję rozporową.